پنج شنبه ١٠ آذر ١٤٠١ - 

منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 260940
 بازدید امروز : 9
 کل بازدید : 5624423
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 3.17
 
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

کارگاه "مدل جهانی رفتار شناسی دیسک" برگزار شد

سه شنبه 10آبان ماه کارگاه "مدل جهانی رفتار شناسی دیسک" برگزار شد.

مدل جهانی دیسک ابزاری قدرتمند و فوق العاده هوشمند در راستای ارتباط بهتر با خود و دیگران است ، از طریق این ابزار می توانیم الگوهای متفاوت رفتاری را بشناسیم و از این طریق ابتدا به خودشناسی و در نهایت به شناخت بهتر اطرافیان و در نتیجه ارتباط بهتر با آنها نائل شویم.

 امروزه مدل دیسک و انجام تست آن در سراسر دنیا توسط سازمان ها و تیم های تحلیل رفتارمورد استفاده قرار می گیرد تا به افراد کمک کند مهارت ها و توانایی های خود را برای رشد شخصی و شغلی به کار گیرند.

 هر ساله میلیون ها نفر در دنیا از آزمون دیسک استفاده می‌کنند و جالب آنکه  شرکت های معتبر دنیا قبل از استخدام کارمندهایشان در ابتدا آنها را با تست دیسک ارزیابی می کنند .

اینکه چرا افراد به شیوه های متفاوت عمل می کنند، چرا اولویت ها و تمایلات افراد دارای تنوع بالایی است، اینکه چرا با برخی از افراد سخت می توان ارتباط برقرار کرد ولی با برخی ارتباطات مناسب، موثر و صمیمانه ای می توان داشت  ،چرا بعضی افراد دیر تصمیم می گیرند ، علت اینکه تعدادی از افراد ریسک پذیرتر هستند و یا اینکه در تیم سازی از افرادی با چه الگوهای رفتاری استفاده شود همگی سوالاتی است که هر یک به تنهایی می تواند انگیزه ما را برای یادگیری یکی از جذاب ترین و کاربردی ترین ابزارهای رفتارشناسی به نام مدل DISC، افزایش دهد.

در ساعت فرهنگ هفته گذشته مبحث جذاب رفتار شناسی دیسک  با تدریس سرکار خانم زهرا برقرار مدرس رفتار شناسی دیسک، برای دانشجویان دانشکده بهداشت و ایمنی با هدف خود شناسی، شناخت نقاط قوت و استعدادهای فردی، شناخت الگوهای رفتاری دیگران در جهت ارتباط موثر برگزار گردید. به علت استقبال دانشجویان شرکت کننده در کارگاه ، مبحث دیسک در ساعت فرهنگ هفته های آینده تکرار خواهد شد.

پیش نیاز شرکت در کارگاه:

-         تمایل و علاقه شدید به موفقیت در جنبه های مختلف زندگی

-         در صورت تمایل، انجام تست دیسک قبل از شرکت در دوره

 

.

 

 

 


٠٧:٣٤ - دوشنبه ١٦ آبان ١٤٠١    /    عدد : ١٢٢٤٢٨    /    تعداد نمایش : ١٢٢خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی،درمانی شهید بهشتی
دانشکده بهداشت و ایمنی

آدرس:تهران-بزرگراه شهید چمران-  ميدان شهيد شهرياري -بلوار دانشجو 
تلفن :1- 22432040- 021

پست الکترونیک ::Sphs@sbmu.ac.ir
 کد پستی 5511-198353

phs_sbmuniversity@