چهارشنبه ٠٢ تير ١٤٠٠ - 
1 2 2
 
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 209418
 بازدید امروز : 789
 کل بازدید : 4770051
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 4.74
 
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشکده بهداشت و ایمنی

چهارشنبه 19 خرداد ماه سال 1400، جلسه تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی با حضور هیئت محترم رئیسه دانشکده، رابط دفتر نهاد مقام معظم رهبری و جمعی از دانشجویان عضو بسیج دانشکده برگزار شد.

اقای دکتر اسلامی ریاست محترم دانشکده، ضمن تشکر از زحمات بسیار ارزشمند جناب آقای شعبانعلی مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشکده و آرزوی توفیقات روزافزون برای ایشان ، برای آقای سعیدی مسئول جدید بسیج دانشجویی آروزی موفقیت نمودند و از ایشان خواستند همچنان در راستای برافراشته نگاه داشتن بسیج دانشکده کوشا باشند.

دکتر اکبر اسلامی اذعان داشتند در طول عمر پر برکت انقلاب اسلامی، بسیج همواره پویا بوده و با بصیرت و آگاهی خود از این امانت الهی حفاظت نموده است تا انشاءالله به دست صاحب اصلی انقلاب حضرت ولی عصر (عج) برسد. و در حقیقت بسیج را تفکری ملازم برای حفظ ارزش های انقلاب اسلامی دانستند.

وی گفت:  امیدوارم ساز و کار بسیج با محوریت بصیریت، آگاهی بخشی و شناخت در سطح دانشکده بهداشت و ایمنی متصری گردد.

ایشان در ادامه گفتند: همایش دانشجویی تازه های علوم بهداشتی که در 13 دوره خوش درخشیده و موفق بوده است، پتانسیل بین المللی برگزار شدن را داشته و می تواند در جهان اسلام سردمدار یک همایش دانشجویی درخشان باشد.

سپس دکتر وزیری معاون دانشجویی فرهنگی دانشکده گفتند: حضور در بسیج دانشجویی خود تمرینی است برای حضور در عرصه های مدیریتی آینده کشور. ایشان از حضور بسیار ارزشمند بسیج در طرح ملی واکسیناسیون شهید بزرگوار حاج قاسم سلیمانی صمیمانه تشکر کردند.

دکتر مصطفی پویاکیان معاون پژوهشی دانشکده، از فعال بودن بسیج دانشجویی دانشکده در امر پژوهش تقدیر کردند و برگزاری 13 دوره همایش دانشجویی تازه های علوم بهداشتی را سند بارز این امر دانستند.

وی گفت: بسیج شئون مختلف داشته و دارد و در حال حاضرشاهد پررنگ شدن شان آموزشی و پژوهشی بسیج هستیم.

دکتر پویاکیان گفتند: معاونت پژوهشی دانشکده آماده دریافت هرگونه ایده پردازی و پیشنهادات دانشجویان بوده و قطعا در راستای اعتلای دانشکده با ایشان همکاری های لازم را خواهد داشت.

حجه الاسلام حاج آقا لاری رابط محترم نهاد مقام معظم رهبری نیز در سخنان خود گفتند جوانی فرصت بسیار ارزشمندی است که باید آن را غنیمت شمرد. و برای همه دانشجویان عزیز آروزی موفقیت کرده و توفیق استفاده بهینه از فرصت جوانی را برای ایشان خواستار شدند.

دکتر دهقان مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه نیز پس از قدردانی از زحمات مسئول سابق بسیج و آرزوی موفقیت برای مسئول جدید گفتند: تاسیس بسیج در آذر 67 به دستور امام خمینی (ره) با هدف پاسداری و حراست از انقلاب اسلامی و آرمان های آن بوده است.

وی گفت: بسیج در حقیقت یک روحیه است و وظیه دانشجویان بسیجی است تا با تلاش  و کوشش به دانشجویان دانشکده هویت بخشیده و نگاه مثبت به آینده و امید به آینده را در ایشان زنده نگه دارند.

در ادامه جلسه آقای امین شعبانعلی  ضمن تشکر از همکاری مسئولین عزیز دانشکده، گزارش مختصری از فعالیت های بسیج در دوران مسئولیت خود ارائه نمودند.

آقای شعبانعلی گفت: اگر اتفاق مثبتی در بسیج روی داده و اقدامات ارزشمندی صورت گرفته حاصل تلاش تمامی اعضای پایگاه بوده است و بدینوسیله مراتب قدردانی خود را از زحمات همگی اعلام می دارم.

آقای سعیدی  مسئول جدید بسیج دانشجویی نیز برنامه خود را تلاش در راستای پویاتر و بهتر انجام شدن وظایف بسیج برشمرده و گفت: تمام تلاش خود را در راستای گام برداشتن در راستای اهداف بسیج دانشجویی می کنم.

مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایا خاتمه یافت.

 

 


١٤:٣٥ - چهارشنبه ١٩ خرداد ١٤٠٠    /    عدد : ١٠٥٣١٠    /    تعداد نمایش : ١١٦خروج
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی،درمانی شهید بهشتی
دانشکده بهداشت و ایمنی

آدرس:تهران-بزرگراه شهید چمران-  ميدان شهيد شهرياري -بلوار دانشجو 
تلفن :1- 22432040- 021

  پست الکترونیک ::Sphs@sbmu.ac.ir 

کد پستی 9411-198396

phs_sbmuniversity@