چهارشنبه ٠٩ آذر ١٤٠١ - 

منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 7588
 بازدید امروز : 1069
 کل بازدید : 5624361
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 3.28
 
 
 

معرفی مدیریت آموزش تحصیلات تکمیلی

معرفی

مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشکده بهداشت و ایمنی یکی از دو مدیریت تابعه معاونت آموزشی دانشکده بهداشت و ایمنی می باشد که تمرکز بر دانشجویان فوق لیسانس و دکترا دارد. اهم وظایف اين مديريت اجرای سیاستهای كلي دانشگاه و اجرای مقررات آموزشی و آیین نامه های آموزشي موجود، گسترش کیفی و کمی فعالیتهای آموزشی در حيطه تحصيلات تكميلي و نظارت بر حسن اجرای فعالیتهای آموزشی گروه ها مي باشد.

چشم انداز و ماموريت مديريت آموزش تحصيلات تكميلي دانشكده بهداشت و ایمنی

اساس يك دانشگاه مبتني بر آموزش است و کليه خدمات، فعاليت‌ها، برنامه ريزي‌ها و تلاش‌هايي که در اين مرکز انجام مي گيرد همه در راستاي تحقق اهداف آموزشي است. آموزش به عنوان یکی از اساسی ترين اصول شکل گيری هر سازمان با گستردگی و تعاملات متفاوت می باشد و همچنين به عنوان اصل اول در تربيت نيروی انسانی و استفاده صحيح از تکنولوژی و برنامه ریزی سیستمی نقش غير قابل انکاری دارد. بدیهی است که اين مهم بايستی با برنامه ريزی صحيح و دقيق و عملکرد گسترده و فراگير سازماندهی گردد. در دهه‌هاي گذشته کوشش بسياري در جهت ابداع روش‌هاي گوناگون به منظور بهبود آموزش و ارتقائ کيفيت آن انجام گرفته است. رشد و توسعه تکنولوژي آموزشي، افزايش و تنوع ابزار و وسايل کمک آموزشي در مراکز آموزش عالي همگي در جهت دستيابي به زمينه هاي هر چه بهتر و مساعدتر بمنظور کمک به ارتقاء کيفيت آموزشي و تلاش در جهت ارايه خدمات مناسب آموزشي است.

در همين راستا معاونت آموزشی دانشكده بهداشت دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي چارت تشكيلاتي و ساختار حوزه خود را مورد بازبيني قرار داده و طي بررسي هاي انجام گرفته راه اندازي مديريت تحصيلات تكميلي را در دستور كار قرار داد.

چشم انداز: ما مي‌خواهيم با بهبود فرایندها و فعاليت‌ ها، برترين رتبه در تمامي شاخص های آموزشي و پژوهشي را كسب و به جايگاه اول در شاخص های آموزشی و پژوهشی دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا در بين دانشگاههاي علوم پزشكي كل كشور و خاورميانه برسد.

رسالت:مديريت تحصیلات تکمیلی دانشکده بهداشت و ایمنی سعي خواهد نمود تا با برنامه ريزي، نظارت و ارزشيابي فعاليتهاي آموزشي در حيطه تحصيلات تكميلي و تلاش در جهت استفاده از اصول مديريت كيفيت جامع و بهره مندي از فن آوري نوين در تسريع و كارآمد سازي فرآيندها و توسعه تحصيلات تكميلي دانشكده در جلب رضايت دانشجويان و اعضاي محترم هيات علمي گام برداشته و نهایت همت خود را براي پاسخ  به نيازهاي ايشان صرف کند.   

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی،درمانی شهید بهشتی
دانشکده بهداشت و ایمنی

آدرس:تهران-بزرگراه شهید چمران-  ميدان شهيد شهرياري -بلوار دانشجو 
تلفن :1- 22432040- 021

پست الکترونیک ::Sphs@sbmu.ac.ir
 کد پستی 5511-198353

phs_sbmuniversity@